Nové IT pozice ZDE +420 734 742 619

Account Manager pro CEE Region telco/IT (m/w)

Místo výkonu: Praha Holešovice

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti telco, hledáme Telco Account Managera pro CEE region (m/ž).

Máš zkušenost ideálně v oblasti salesu nebo projektovém managementu?

Zajímá tě obchod v technickým produktem?

Rád bys komunikoval v angličtině napříč Střední a Východní Evropou?

Potom jsi vhodným kandidátem pro tuto pozici.

Náplň práce:

– péče o stávající zákazníky a získávání nových

– rozvíjení obchodních aktivit se stávajícími klienty

– zpracování nabídek pro výběrová řízení

– komunikace ohledně technických detailů s vývojáři a techniky

Požadavky na kandidáta:

– absolvent SŠ/VŠ (technický směr výhodou)

– prozákaznické chování

– background v oblasti telco/IT výhodou

– dobré vyjednávací schopnosti

– týmový hráč

– angličtina na velmi dobré úrovni – v ústní i písemné formě

Nabízíme:

– příležitost být součástí dynamického a motivovaného týmu

– vysoká míra odpovědnosti a nezávislosti

– nadnárodní přesah (region s vice new 20ti zeměmi)

– zajímavé platové ohodnocení

– 25 dní dovolené

– kompenzace během nemoci

Poslat známému...Email this to someone

pole označená * hvězdičkou jsou povinná

Příloha

Souhlas s poskytnutím osobních údajů uchazeče o zaměstnání /formulář/

Bezpečnostní kódcaptcha

top