Nové IT pozice +420 734 742 619

O čem může být Outplacement

Ano, může se stát, že se z různých důvodů musíte rozloučit se svým zaměstnancem či zaměstnanci. Pokud se tak stane, jistě Váš zaměstnanec ocení, když ho na cestu do divokých vod pracovního trhu vybavíte něčím s přidanou hodnotou. Můžete jim u nás zprostředkovat službu outplacementu.

My se s Vaším odcházejícím zaměstnancem spojíme a pomůžeme mu toto období fakticky projít s cílem najít si co nejrychleji nové vyhovující zaměstnání. Pro Vás, jako zaměstnavatele, je to velmi silný reputační prvek. Odcházející zaměstnanec dostane extra pomoc a na trhu o Vás nemusí mluvit nehezky. Dokonce Vás vychválí. Je to také velmi silná zpráva pro tým, který zůstává. Tým tak získá pocit, že je u toho správného zaměstnavatele, kterému na lidech záleží.

Odcházejícímu zaměstnanci tedy pomůžeme napsat CV, udělat profil na Linkedin, pomůžeme s motivačními dopisy, povíme, co je třeba udělat stran Úřadu práce, co udělat, když chce začít podnikat, ukážeme mu cesty případné rekvalifikace.

Naučíme ho kvalitně obstát u výběrového pohovoru, ukážeme mu různé možnosti, kde a jak novou práci hledat. Aktivně mu můžeme dělat agenta a nabízet mu pracovní příležitosti a mnoho dalšího.

Opravdu, neváhejte nás kontaktovat, postaráme se!

Poslat známému...Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
top