Nové IT pozice ZDE +420 734 742 619

Proč je spolupráce s NO77 skvělá pro firmy

Pokud hledáte vhodné zaměstnance pro Vaši firmu, jsme tu pro Vás. Můžete se na nás spolehnout například proto, že rozumíme náborovému řemeslu, jsme na trhu mnoho let a výborně se orientujeme na pracovním trhu v různých sektorech.

Naší firmu tvoří stabilní tým, který se stará jak o uchazeče, tak o firmy, pro které je hledá. Máme robustní zkušenost také z interního HR, známe business procesy, chápeme potřeby klienta. Vybudovali jsme si kvalitní databázi uchazečů, nehrozí, že bychom pouze přeposílali životopis. Známe a používáme moderní nástroje náboru. Můžete mít jistotu špičkové profesionality a kvality. Jsme Vaší prodlouženou rukou v reputaci Vaší společnosti na trhu a dodáme také kredit/vážnost Vašim pozicím.

Jako úspěšná náborová firma jsme obstáli v náročných obdobích. Plníme své závazky ke klientovi – garantujeme kvalitní uchazeče. Odměnu očekáváme až ve chvíli, kdy je na místě skutečný výsledek; žádné průběžné faktury od nás nečekejte. Službu dokážeme plnit kvalitně ale i rychle zároveň.

Poslat známému...Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
top