Nové IT pozice +420 734 742 619

Recruiterem i v běžném životě

Správný recruiter svou práci miluje bez ohledu na to, jak náročná tato pracovní pozice je. Má ji pod kůží, a to i když na konci dne skončí své naplánované pohovory s kandidáty, svědomitě domluví všechny záležitosti se svými klienty a naplánuje si činnosti na další dny.

Poté jde domů a řeší svou soukromou agendu. Například jde na nákup do obchodu a na prodejně se mu věnuje příjemný prodavač…a to pak správný recruiter zpozorní nad milém vystupováním, které v tomto odvětví bohužel nebývá samozřejmostí.

Slovo dá slovo a z běžné každodenní prodejní situace vzniká doporučení tohoto prodavače k našemu klientovi, který do svého týmu hledá schopného člověka, jako je sám prodavač.

Následuje nabídka, kterou náš milý a znalý prodavač přijímá a nastupuje na lukrativnější pracovní pozici. O takovém zaměstnání do té doby jen snil, neměl na ni odvahu a jen si představoval, jaké by měl štěstí, kdyby se mu v budoucnu povedlo takovou práci získat.

Toto je skutečný příběh a takových zažíváme v naší kanceláři často. A co teprve když jdeme na pivo či víno s přáteli, to pak vznikají synergie a další krásné příběhy.

Poslat známému...Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
top