Nové IT pozice +420 734 742 619

Agentura NO77 se objevila v magazínu

Vážený čtenáři, agentura NO77 se objevila v magazínu, ve kterém se můžete dočíst o jejím fungování a zásadách, kterými se odlišují od běžných personálních agentur. Partnerka společnosti no77 Jana Jurčíková poukazuje na to, že ne všem menším firmám se vyplatí zaměstnávat interního recruitera, který představuje zbytečně vysoké náklady. Z tohoto důvodu je pro ně výhodnější spolupracovat právě s PA.

No77 se zmiňuje, jak pracovat s tzv. pasivními kandidáty, kteří by chtěli změnu, ale s ohledem na externí vlivy setrvávají a na nabídky práce nereagují. Protože na trhu působí již od roku 2015 disponují obsáhlou interní databází, která představuje důležitý zdroj případných kandidátů o zaměstnání pro jejich klienty.

Mohou s jistotou tvrdit, že nejsou pouhými přeposílači životopisů, ale zakládají si na tom poznat svého klienta osobně, aby byli schopni respektovat a reflektovat jejich priority. Za svou práci si stojí natolik, že kandidáta v novém zaměstnání garantují většinou po dobu tří až šesti měsíců. Pokud by došlo k jeho odchodu, najdou bezplatně jinou náhradu nebo vrátí část provize. Cílem no77 je dlouhodobá spolupráce a naplnění potřeb klientů. S činností kvalitních zaměstnanců je i spojené spravedlivé odměňování, které je třeba svědomitě řídit.

Na závěr se věnují i tématu nepopulárních kroků jako je propouštění zaměstnanců, které by se měli personalisté naučit zvládnout profesionálně. Aby lidé odchod zvládli, pomůže mu v tom zaměstnavatel sám nebo s pomocí agentury tzv. Outplacementem. Propuštění zaměstnanci jsou seznámení s nástroji, díky kterým získají práci novou. Tento řízený odchod spočívá v poradenství při psaní životopisu, vytváření profilů na pracovních sociálních sítí, orientace na pracovních portálech nebo dokonce nacvičování kompetenčního pohovoru.

VÍCE NA STRANĚ 90.

Poslat známému...Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
top